אודותי -

נעים מאוד דנה יקיר - מנהלת מרכז התעוררות - מחברת בין גוף ונפש דרך הלב,

אני מטפלת הוליסטית מתמחה בשטיפה אנרגטית, שיאצו, עיסויים רפואיים ותרפיה בצליל כבר 18 שנה.
 
איך הגעתי לתחום הזה?
 
תמיד אהבתי להקשיב, לטפל בחברותי וגם בחברים של חברים וכל זה על ידי טיפול במגע.
 
כמו כולם הייתי בתהליך של חיפוש עצמי – עברתי מעבודות שונות ולימודים שונים ולא מצאתי את היעוד שלי, הדחקתי את התחושות השליליות שחוויתי, עד שהגעתי לתחתית כשחליתי בברונכיט.
ברגע של השפל הגדול ביותר, ומתוך הכאב האישי שלי הבנתי שהייעוד שלי הוא לטפל באנשים.
 
הכי משך אותי בעולם הטיפול היה שלא ניתן למצות אותו בשל העומקים והרבדים שבו.
אני אוהבת את לעזור ולהשפיע על איכות החיים של כל מטופל/ת חדשים שמגיעים אלי.
מאוד מרגש ומקסים אותי להיכנס לעולם הפנימי של משהו אחר, בין עם זה דרך התבוננות, שיחה או מגע ולאפשר לי ולו לצמוח ביחד ולעזור לו/ה לעשות את התהליך בצורה מהירה ועמוקה.
  
הידע שלי בא כדי לעזור לך להגיע לבריאות פיזית ומימוש עצמי דרך הפרקטיקה שלי בארץ ובחו"ל- ממורים מדהימים ישראליים ועולמיים.
למדתי אצל דר נאדר בוטו שטיפה אנרגטית ויש לי ניסיון בתחום כבר 12 שנה.
והוספתי לעצמי לארגז הכלים גם תרפיה בצליל ושיאצו בצליל שלמדתי אצל דר' אסתיה חטר גזה
למדתי והוסמכתי ללמד שיאצו בניו יורק אצל מאסטר אוהשי שכתב ספרים בתחום שיאצו.
כל הטכניקות למעשה מובילות לשחרור חסמים, אמונות טראומות ומאפשרות הגשמה של היעוד.
 
מכל הידע שרכשתי אני מאמינה, שכאשר יש לנו בעיה פיזית היא באה לעזור לנו להתעורר ולעבוד על עצמנו כדי לשחרר את אותם זכרונות השמורים בתאים של כאב, צער, פחד ,כעס ולהביא אותנו למצב של אהבה עצמית ללא תנאים, בריאות פיזית ורגשית.
 
כאשר אנחנו מדחיקים רגשות שליליים שלא בא לנו להרגיש אותם, זה כמו לטאטא את הלכלוך מתחת לשטיח - הלכלוך לא נעלם, הוא נשאר אצלנו ובסופו של דבר מתפרץ בצורה פיזית כמו מחלות כרוניות או הפרעות אכילה, התמכרות או מחלה סופנית.
יכול להתבטא גם בצורה נפשית כמו בעיה של גבולות , התפרצויות זעם, דכאון ,תאונות מרובות, דאגת יתר, דחיינות, חוסר יכולת לבטא את מה שאני רוצה, משבר בזוגיות ובעסק.
אם לא נטפל בחסימה, היא תגרום לנזק בגוף ולנפש וליחסים שלנו עם הסביבה.
 
מעשרות המטופלים שריפיתי אני יכולה להגיד בלב שלם שדרך הטיפול ניתן להגיע לריפוי עמוק לאפשר להרגיש את הכאב על מנת לעבור טרנספורמציה ולצאת לדרך חדשה של הצלחה שמחברת אותך ליעוד שלך, מתוך אמפטיה וחמלה לעצמך.
 
חשוב לי להבהיר שבתהליך איתי הוא ממש כמו לטפל בפצע, בתחילה הוא יכול להיות לא נעים, אך חיוני ויתכן שיהיו טלטלות רגשיות אך אני אהיה שם כדי לאפשר לך להיות שם לחוות אותו באהבה מבלי לפחד, ולבסוף תגיע לתחושת שמחה, שלווה, סיפוק ואהבה ולהתחבר מהאני העליון.
 
על מנת לבחון לעומק את המקום שלך ומשם להוביל אותך לאני הגבוהה שלך, מתוך שמחה ואהבה, אני מזמינה אותך ליצור קשר לשיחה ראשונית שבה נוכל להבין מה הטיפול המתאים לך ביותר.
 
באהבה,
דנה יקיר
מנהלת מרכז התעוררות -  מחברת בין גוף ונפש דרך הלב��
 
טלפון
052-5789959
דואל
danagl2002@yahoo.com
כתובת
רמת גן